niedziela, 30 grudnia 2012

2013Za kilkanaście godzin przywitamy Nowy Rok  - 2013. Nim to nastąpi, zróbmy rachunek sumienia. Zadajmy sobie pytania: Czy swoim zachowaniem nie sprawiłem komuś przykrości? Czy nie skrzywdziłem przyjaznego mi zwierzęcia, którego oddanie jest szczere i bezinteresowne? Jeśli tak, to jest jeszcze czas, by to naprawić i rozpocząć kolejny rok życia z "czystym kontem". Naprawdę warto. 

Jaki będzie zbliżający się rok 2013, w dużej mierze zależy od nas samych. Niezależnie od wszelakich prognoz głoszonych przez mniej lub bardziej kompetentne osoby, składamy sobie życzenia, które mają moc sprawczą tylko wtedy, gdy są szczere, płynące z głębi serca, co niniejszym czynię.  
Dużo, dużo zdrowia,
spełnienia marzeń,
wszelkiej pomyślności,
niech każdy dzień będzie radosnym przeżyciem,
a noce pełne bajkowych snów,

w Nowym Roku 2013

życzy
Edward

Wałbrzych, w  dniu 31 grudnia 2012 roku.


ez[o] 


* Obraz zegara pochodzi z bloga "Słowiańska 7".
 4 komentarze:

 1. Niech Nowy 2013 rok, pozbawiony będzie przykrości, a niech składa się jedynie z sukcesów i szczęśliwych chwil > Życzy Staś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stasiu.

   Serdeczne dzięki mój Przyjacielu.

   Dużo, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności dla Ciebie, Twojej Żony i Piotrusia.

   Usuń
 2. Witaj, Edwardzie :)

  U mnie już późne popołudnie, ale szok!, dopiero co wstałam. ;) Chciałabym życzyć w tym Nowym 2013 r. dużo zdrowia (bo ono najważniejsze), pieniędzy (ale nie na lekarzy i lekarstwa), lecz na spełnienie danych sobie obietnic, planów oraz najskrytszych marzeń, bo szczerze w to wierzę, każdy takie ma, bez względu na wszystko. Oby 13, która wcale pechową liczbą nie jest, przyniosła światu opamiętanie, nawrót do tego, co "zapomniane", a więc do Niej (czego symptomy widać na ulicach New Delhi) i żeby złe dybuki omijały Nas szerokim kołem. Tego życzę Sobie i Tobie i wszystkim. :D

  Pozdrawiam serdecznie z ciepełka (pamiętałam przy toaście o wszystkich przyjaciołach z Polandii). :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Droga Basiu.

   Serdecznie dziękuje za piękne życzenia z antypodów. Głęboko wierzę, że spełnią się, wszak złożone szczerze - "od serca". Bardzo miło, że przy noworocznym toaście pamiętałaś o wszystkich przyjaciołach z "Polandii".

   Basiu. Powtórzę życzenia dla Ciebie. Dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, oby Australia okazała się Twoim edenem, gdzie spełniają się wszystkie marzenia. I trochę egoistycznie. Życzę by Twoja aktywność na forach internetowych wynosiła constans.

   Masz wielu "internetowych" przyjaciół, których nie zawiodłaś po wyjeździe z "Polandii". Super!

   Serdecznie pozdrawiam Ciebie MK. :)

   Usuń